Značka L'Oréal Professionnel je partnerem kadeřníků, kteří s ní chtějí společně snít, vyniknout a uspět.

Produkty s inovativní technologií, Kolekce Barev, které pomáhají Vašemu kadeřníkovi rozvinout jeho talent. Technologická inovace ve spojení s profesionálním know-how přinášejí unikátní výsledky tvorby.

L'Oréal Professionnel doprovází salony v jejich rozvoji. Technické stáže a business na míru jsou salonům nabízeny pro obohacení jejich zkušeností, aby jim pomohly pozvednout kadeřnické řemeslo k dokonalosti. Kadeřník, který se rozhodl s L'Oréal Professionnel spolupracovat má pro svou tvorbu, práci a rozvoj talentu velmi solidní oporu.

Váš kadeřník L'Oréal Professionnel, odborník na módu, kadeřnické a barvící techniky vytváří služby na míru na vysoké úrovni. Kadeřník, který naslouchá Vašim přáním a náladám bude schopen vyzdvihnout to co je ve Vás jiného a jedinečného. Objevte pro sebe, podle jeho rad, produkty, které kadeřník používá v salonu: šampóny, péči a styling L'Oréal Professionnel. Stejná kvalita, stejné technologie a tedy stejné účinky!


L'Oréal Professionnel je přítomný v salonech předních světových kadeřníků, protože všechny ženy jsou jiné, každá je jedinečná.
Značka DUSY Professional nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý styling vašich vlasů. Výrobky jsou k dostání pouze u kadeřníka.